Sesja - regresing niehipnotyczny

Regresing niehipnotyczny jest nowatorską metodą rozwiązywania „nierozwiązywalnych” problemów życiowych i zdrowotnych.
Polega on na zrelaksowaniu i doenergetyzowaniu organizmu poprzez odpowiednie świadome oddychanie i cofaniu się pamięcią, będąc w pełni świadomym, do pierwotnych przyczyn naszych problemów, dolegliwości i kompleksów, które mogą pochodzić z okresów naszego dzieciństwa, prenatalnego oraz z poprzednich wcieleń. 

Umożliwia nam przyjrzenie się na trzeźwo i przytomnie dawnej stresującej i chorobotwórczej sytuacji, zweryfikowanie dawnych wyobrażeń oraz podświadomych decyzji i zmianę ich. Następuje odblokowanie i uwolnienie od nagromadzonych emocji, lęków i stresów.
Regresing skutecznie uwalnia od wszelkich zablokowań, starych wzorców myślenia i postępowania. Ułatwia nam odkrycie naszych talentów i dostrzeżenie nowych możliwości. 

Odreagowanie powinno łączyć się z przebaczeniem sobie i innym, które po sesji jest znacznie łatwiejsze. Następuje odczuwalne zwiększenie poczucia bezpieczeństwa i wolności, poczucia własnej wartości, poprawa zdrowia i zharmonizowanie. Rozwija się intuicja i samodzielność. Łatwiej osiągamy sukcesy w życiu.

Najlepsze efekty osiągają te osoby, które chcą pozytywnych zmian w swoim życiu, współpracują z terapeutą i samodzielnie stosują techniki wspomagające (afirmacje, wizualizacje, medytację, modlitwę). 

Klient jest przez cały czas świadomy, co się z nim dzieje i wokół niego.

Co warto wiedzieć przed sesją i jak się przygotować?

Jak pracuję. Ile to potrwa.

  • Sesja terapeutyczna jest procesem, który będzie pracował jeszcze długo po jej zakończeniu.
  • Sesje prowadzę stacjonarnie w Shipley UK lub on-line za pośrednictwem Skype.
  • Czas trwania sesji jest indywidualny i może potrwać nawet do 5 godzin.
  • Nie pracuję z osobami ze zdiagnozowanymi chorobami psychicznymi. Moje metody mogą być nieskuteczne, więc bezpieczniej jest kontynuować terapię klasyczną.
  • Sesja jest płatna, a jej koszt wynosi £150. Płatności można dokonać osobiści na sesji lub przez internet za pośrednictwem Revolut lub przelewem na konto bankowe.

Jak się przygotować do sesji stacjonarnej i on-line – technicznie i emocjonalnie

 1. Otwórz się i nastaw, że podczas sesji pozwolisz sobie uwolnić wszystko co Tobie nie służy, maksymalnie i do końca!
 2. Uwierz, że jest możliwe rozwiązanie problemu. Nie ważne jak, ważne, że chcesz, możesz i potrafisz pozwolić sobie na dobrą sesję.
 3. Postaraj całkowicie uwolnić się od jakichkolwiek oczekiwań i scenariuszy.
 4. Przygotuj listę trudnych tematów nad którymi chcesz pracować (problemy, trudne sytuacje, ciężkie emocje). 
 5. Dobrze jest przed sesją wziąć kartkę i długopis i zrobić sobie „rachunek sumienia”, napisać wszystko to, co się w Tobie teraz dzieje. Zrobić sobie taką mapę swoich myśli, uczuć, niechęci… i przynieść to na sesję. Jest to ważne, ponieważ praca w sesji to właśnie dostrzeganie swoich uczuć i emocji, wszystkiego co się dzieje w ciele fizycznym i ciałach duchowych. Często przychodzą do świadomości wydarzenia traumatyczne, nieprzyjemne i to z nimi będziemy pracować.
 6. Przygotuj również lista pytań, które chciałabyś zadać Twojemu duchowemu przewodnikowi. Co Cię nurtuje, czego nie rozumiesz, z kim chciałabyś się spotkać po „tamtej stronie”. 
 7. Sporządź listę wszystkich ważnych i bliskich Tobie osób, z którymi czujesz, że masz coś do przepracowania (partner, małżonek, dzieci, rodzice, przyjaciele, rodzeństwo, itp.)
 8. W miarę możliwości nie ubieraj się na czarno na czas trwania sesji.
 9. Możesz w domu poćwiczyć głębokie oddychanie i przez nie zobaczyć, że masz jakieś odczucia w ciele, myśli, emocje. 
 10. Można poczytać informacje na temat regresingu i duchowej drogi rozwoju. Więcej informacji znajdziesz tutaj.
 11. Czasem zdarza, że ludzie leżą i oddychają i nic… Rzeczą wiadomą jest, że wszystko co się dzieje z nami o czymś mówi. Ta cisza również. Przez wszystkie nasze wcielenia pracujemy ze splamieniami umysłu, wyobrażeniami i kombinujemy jak się ich pozbyć.
 12. Dobrze też jest poćwiczyć sobie relaks w domu, czyli rozluźnienie mięśni całego ciała. Można sobie włączyć muzykę, aby było milej.

Jak to będzie wyglądało

 1. Wspólnie ustalimy główną intencję danej sesji połączoną z silną emocją, która obecnie Ci towarzyszy.
 2. Sesja odbywa się na leżąco w stanie głębokiego relaksu, który pomogę Ci osiągnąć prowadząc Cię w prowadzonej relaksacji.
 3. Podczas sesji będziemy cały czas rozmawiały. 
 4. Gdy pojawią się silne emocje, opór, lęk, niezrozumienie, myśli, które uznasz za nieistotne lub głupie to  poinformuj mnie o tym, bo one mogą mieć wpływ na przebieg procesu.
 5. Może być Ci zimno. Dlatego podczas sesji będziesz przykryta kocem.
 6. Mogą pojawić się objawy w ciele: różnego rodzaju bóle, nudności, ścisk, mrowienie. To wzszsytko jest elementem procesu uzdrawiania i jest całkowicie naturalny bo ciało próbuje nadążać za wibracjami umysłu, który poszerza świadomość.

Elementy BHP klienta i jego odpowiedzialność za ten proces

 1. Każdy ma w sobie ogromną moc. Ty również i to Ty sprawiasz te wszystkie cuda, które dzieją się potem. To Ty pozwalasz sobie przyjąć miłość własną i samo-uzdrowienie.
 2. Choć to ja prowadzę proces, to nie ja decyduję o jego skuteczności. Ja daję narzędzia, metody, uświadamiam, prowadzę i pomagam, ale ten przekaz odbierasz Ty i robisz z nim to, co uważasz. To, na co jesteś gotowa. I to jest najwłaściwsze na ten moment dla Ciebie. Zaufaj sobie.
 3. Ja wiem, że każda informacja jest w Tobie. Dlatego nie zawsze udzielam rad, bo ważniejsze jest czasami samouświadomienie sobie czegoś. Ja nie jestem wyrocznią i to co mówię nie jest jedynym wariantem, który może się zrealizować. Zawsze są jeszcze inne prawdopodobne drogi. Czasami warto zdać się na intuicję i najpierw posłuchać siebie. Tego też będę próbowała Ciebie nauczyć.
 4. Po sesji warto abyś nie dzieliła się od razu z przyjaciółmi lub rodziną tym, co wydarzyło się w sesji. To czego doświadczysz powinnaś na jakiś czas zachować we własnej przestrzeni i przyglądać się temu, zaobserwować jak to pracuje. To jest dla Ciebie korzystniejsze niż wyrzucenie tego od razu na zewnątrz bez kontemplacji nad tym, co się zadziało. Czasami potrzebujemy podzielić się tym od razu. Jest to zrozumiałe i jeżeli czujesz silną potrzebę, po prostu to zrób. Pamiętaj jednak aby nadal pozostawić w sobie przestrzeń dla tego procesu.
 5. Po sesji najlepiej jest przestać koncentrować uwagę na tym, czego już nie chcesz ponieważ swoją uwagą nadal to zasilasz. Nasz umysł jest przyzwyczajony do myślenia w ten sposób, ale naszym zadaniem jest świadomie zmieniać to przyzwyczajenie koncentrując się na, tym czego chcemy.

Wszystko co powinno się wiedzieć na temat sesji

 • Praca z podświadomością to proces.
 • Czym więcej sesji, tym lepiej. 
 • Każda sesja jest inna.
 • Odłączanie implantów lub podczepów czasami trzeba po jakimś czasie powtórzyć.
 • Stosowanie medytacji pomaga łatwiej wejść w trans.
 • Jedynie 5% życia kontroluje nasz świadomy umysł, 95% podświadomy.
 • Im bardziej oczyszczasz lub pracujesz z umysłem podświadomym, tym bardziej odzyskujesz samoświadomość.
 • Całą wiedzę i mądrość masz w sobie.
 • W transie możesz zobaczyć poprzednie wcielenia, więc musisz być na to otwarta/y.
 • Jeśli masz podczepy lub implany to zanim przyjdziesz na sesję możesz poczuć strach i lęk, aby tego nie robić. 

Jakie procesy mogą zachodzić podczas sesji

Sesja jest głębokim procesem pracy z podświadomością. To, co może zadziać się podczas sesji, to min.: 

 • Uzdrawianie traum.
 • Rozkodowywanie wewnętrznych  programów i blokad.
 • Transformowanie niekorzystnych przekonań.
 • Uwalnianie od podczepów.
 • Zdejmowanie klątw i uroków.
 • Uzdrawianie linii rodowych.
 • Praca z wewnętrznym dzieckiem, uwolnienie od: niskiej samooceny, wewnętrznych lęków i otwarcie na miłość do samej / samego siebie.
 • Oddawanie tego, co nie jest nasze, a nadal niesiemy za naszych bliskich.
 • Transformowanie niekorzystnych energii z poprzednich wcieleń.

Gdy pracujesz z umysłem podświadomym, to z czasem otworzysz drzwi do nad-świadomości, czyli połączenia ze Źródłem.
Z każdą sesją poszerzasz samoświadomość i odkrywasz piękną część siebie.

Sesja on-line - sprawy techniczne
 • Rezerwując termin sesji należy dokonać płatności na moje konto lub za pośrednictwem  Revolut.
 • Przed sesją poproszę Cię o przygotowanie i przesłanie mi na maila listy pytań i problemów, z którymi się borykasz. Spisz sobie wszystko, co Cię nurtuje na ten moment. To może dotyczyć każdej dziedziny Twojego życia oraz osób, które żyją bądź już odeszły.
 • Czas sesji wynosi od 2 do nawet 5 godzin. 
 • Sesje prowadzę na platformie Google Meet. Link wysyłam po otrzymaniu potwierdzenia płatności.
 • Zorganizuj sobie bezpieczną i intymną przestrzeń, gdzie nikt nie będzie Tobie przeszkadzał przez kilka najbliższych godzin.
 • Potrzebujesz miejsca, gdzie będziesz mogła się położyć, koc do przykrycia się oraz opaskę na oczy (opaska nie jest konieczna).
 • Najlepiej mieć w pobliżu chusteczki do nosa i wodę do picia.
 • Poproszę Cię o wyłączenie lub wyciszenie telefonu. 
 • Komputer powinien być podłączony na stałe do źródła zasilania, aby nie doszło do przerwania połączenia z powodu rozładowania się baterii. Powinien być ustawiony tak, abym widziała Twoją twarz i klatkę piersiową. 
 • Podczas sesji musimy się dobrze słyszeć. Najlepiej do tego celu użyć słuchawek. Jeżeli korzystasz z komputera, słuchawki powinny mieć wtyczkę USB. Upewnij się przed sesją, że twoje słuchawki obsługiwane są przez platformę Google Meet. 
 • W przypadku kiedy zerwane zostanie połączenie i przez dłuższy czas nie będzie ze mną kontaktu, możesz otworzyć oczy i ponownie się ze mną połączyć klikając w link lub telefonicznie.
 • Jeżeli sesja zostanie przerwana z przyczyn technicznych i nie będzie możliwości jej dokończenia, wyznaczymy kolejny termin w ramach jednej płatności.

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on email