Jak pracuję

I jak mogę pomóc

Praca nad sobą to proces, to podróż, czasami ciężka i wyboista. Wymaga bowiem czasu i odwagi aby zmierzyć się z trudnymi emocjami i przepracować je. Im więcej wysiłku i uważności włożysz w tą pracę, tym szybciej i pełniej zaczniesz doświadczać stanu

RAJU NA ZIEMI.

Moją misją jest poszerzanie świadomości, co umożliwia otwarcie i wejście w proces zmiany.

„Nie pozwól obawie o to, ile czasu zajmie osiągnięcie czegoś, przeszkodzić Ci w robieniu tego. Czas i tak upłynie, a możemy równie dobrze wykorzystać go
w najlepszy możliwy sposób.”
~ Earl Nightingale

Co robię?

♥ Pomagam odnaleźć szczęście, spokój i spełnienie w życiu poprzez uleczanie traum i wyczyszczenie wyniszczających programów zapisanych w duszy z obecnego i poprzednich wcieleń.

♥ Uczę jak można sobie pomóc, jak odnaleźć i pokochać siebie, jak pracować z samym sobą, aby transformować swój świat.

♥ Prowadzę do poznania i zrozumienia samego siebie.

♥ Koncentruję się na rozwiązywaniu emocjonalnych problemów dnia codziennego.

♥ Pomagam odnaleźć potencjał, prawdziwy talent, przeznaczenie i wewnętrzną moc, aby na poziomie mistrzowskim móc realizować swoje wartości.

Jak to robię?

Fundamentem mojej pracy są sesje indywidualne prowadzone stacjonarnie lub on-line za pośrednictwem Skype. Podczas spotkania przekazuję wiedzę o tym, jak może pomagać samej sobie i na bieżąco rozwiązywać swoje problemy. Jeżeli właściwie zrozumie się diagnostykę karmiczną, z pewnością każdy sobie poradzi. Więcej informacji na temat terapii indywidualnej znajdziesz tutaj.

Na prośbę moich Klientów szukam źródeł ich życiowych problemów w Kronikach Akaszy. Więcej informacji czym są Kroniki Akaszy znajdziesz tutaj.

Prowadzę również warsztaty z poszerzania świadomości. Informacje o aktualnych warsztatach możesz znaleźć tutaj.

♥♥♥

Każdy z nas chciałby żyć inaczej, lepiej, bardziej szczęśliwie.
Niestety bardzo często nie wkładamy wysiłku, aby cokolwiek zmienić.

Tylko MY możemy dokonać tej zmiany.
Wierzcie mi, że można i warto zmieniać to, co nas ogranicza i niszczy.

Świadomie wychodzić ponad własny system uwarunkowań, który jest tylko oprogramowaniem w nas. Kiedy to zrobimy, zakosztujemy innej, pozazmysłowej, większej rzeczywistość, w której doświadcza się zachwytu, szacunku i uwielbienia dla każdej chwili życia.

Naszym celem tutaj, nie jest poprawianie innych czy świata, ale poznawanie i uwalnianie SIEBIE z okowów struktury naszej ego, które ogranicza naszą potężną Duchową Istotę. Istotę, która jest tak piękna i potężna, że słowa z tego świata nie są w stanie wyrazić prawdy o tej części nas, która nie jest widoczna fizycznymi zmysłami.

Cały czas w swej codziennej egzystencji pamiętajmy, że przyszliśmy tu po to, by odnaleźć nasz wyższy aspekt – nasze wyższe JA – który tylko czeka, by zacząć się przejawiać, a przez to pokazać nam inny wymiar doświadczania życia, niż ten, w którym zaprogramowana zbiorowa świadomość mówi nam, że z życiem trzeba się zmagać, zamiast je celebrować.

Żyjemy w czasach wielkich przemian.
Zmienia się energia naszej planety i wraz z nią zmieniamy się też i my.
Może i dla Ciebie jest to czas, aby coś zrobić, dokonać zmiany w swoim życiu,
aby strach zastąpić pewnością i świadomością, że idziesz w dobrą stronę.

Czas odrzucić emocje, które blokują, ograniczają i odbierają radość z doświadczania życia.
Czas odnaleźć wewnętrzną WOLNOŚĆ.
Odważ się i pozwól sobie pomóc. Pozwól się poprowadzić.

„Nikt nie może cofnąć się w czasie i napisać nowego początku, ale każdy może zacząć od dzisiaj i dopisać nowe zakończenie.”

~ Maria Robinson

Zapraszam do zapoznania się z opiniami moich klientów