Opinie

Klienci o mnie

Droga Joasiu.
Chciałabym się podzielić z Tobą tym co wydarzyło się u mnie od czasu naszej sesji miesiąc temu.
Był to bardzo ciekawy i piękny czas. Od pierwszego dnia po naszym spotkaniu zaczęłam odczuwać zmianę, ale przez kilka następnych dni nie potrafiłam jeszcze tego nazwać. Czułam jak wszystko czego doświadczyłam podczas naszej sesji zaczyna powoli do mnie docierać i kiedy się to wreszcie stało zaszła we mnie ogromna zmiana w kwestii mojego samopoczucia i patrzenia na życie.
Stałam się mniej zestresowana i wróciła mi całkowicie chęć do działania. Czuję, że odpuściłam wiele rzeczy, które mi nie służyły. Powróciłam do medytacji, w trakcie wielu których uświadomiłam sobie następne rzeczy o sobie i mojej przeszłości, rzeczy, które kompletnie mnie przetransformowały. Wiem, że nie byłoby to możliwe gdybym nie wzięła udziału w sesji z Tobą.
Ostatni miesiąc był bardzo ekscytujący, wydarzyło się wiele rzeczy, których kompletnie się nie spodziewałam. W zeszłym tygodniu pojechałam po raz pierwszy zobaczyć aktywny wulkan i była to jedna z najlepszych rzeczy jakich doświadczyłam w życiu.

Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam wziąć udział w spotkaniu z Tobą, nie sądziłam, że aż tyle mi ono da.
Gdybym kiedyś jeszcze potrzebowała pomocnej dłoni w poradzeniu sobie z czymś trudnym to wiem do kogo się zwrócić.
Dziękuje Ci Joasiu z całego serca.
Ściskam i pozdrawiam Ciebie cieplutko 🥰🌼

2b544fb5-62b6-4ea3-98ff-18b0fd151754

Agnieszka
♥♥♥

Ciągle myślałam nad tym, co napisać o tym, co dla mnie robisz.
Wyszło samo, podczas odkurzania 🙂
Chyba polubię tą aktywność, może więcej wyjdzie fajnych rzeczy 🙂

Jesteś jak narkotyk.
Cząstka po cząstce uwalniasz mnie,
od bólu, rozpaczy, bezsensowności istnienia.
Chłonę bez reszty każde Twoje słowo,
by ulżyć memu ciału i duszy.
Zatracam się w Tobie bezpowrotnie
i nie wiem kiedy przestanę.

Niech ta chwila trwa jak najdłużej.
Kiedyś odwyku nadejdzie czas,
do normalności powrócić trzeba.
Nie będzie Ciebie, tych sesji także nie
i nie wiem co zrobię.

Jak narkotyk przyciągasz mnie.
Wyrywasz wszystkie chwasty z mojej głowy,
dając przestrzeń do wzrostu.
Czuję się lekko jak piórko,
pozbawiona wszelkich trosk i traum.

Obezwładniasz programy moje
tak łatwo, tak po prostu.
Tworzysz ze mnie nową jakość,
jakiej nie widział świat.

Stara ja powoli żegna się,
by miejsca ustąpić gwieździe.
To co było, nie wróci już.
Na szczęście!

Chwilo trwaj,
oby jak najdłużej,
bo z Tobą łatwiej mi jest
przejść przez ten szlam.

Zanurzyć się w rozkoszy życia chcę,
taki jest mój cichy plan.

Dziękuję, że Jesteś.

btr

Kasia
♥♥♥

Asia jest profesjonalistką wprowadzania w stan głębokiego odkrywania siebie.
Sesja z nią odbyła się magicznie.
Bardzo polecam!

file

Kornel Kot
♥♥♥

Kochana Asiu! Chciałam ci bardzo podziękować za piękną sesje którą z Tobą odbyłam.

Pomogłaś mi zidentyfikować wiele traum, o których całkowicie zapomniałam, co dało mi możliwość wybaczenia moim winowajcom oraz samej sobie. Stosuję wiedzę, której się nauczyłam, w moim codziennym życiu, co ogromnie pomogło mi w poczuciu skupienia i ugruntowania się w stresujących sytuacjach.
Emanujesz niesamowitym ciepłem i życzliwością, że w ciągu kilku minut poczułam się przy Tobie komfortowo i bardzo swobodnie. Urzekła mnie bardzo Twoja cierpliwość i spokój, co niesamowicie pomogło mi zrelaksować się i w pełni Tobie zaufać.
Dzięki Twojej pomocy mogłam przeprogramować moje stare schematy, które w rzeczywistości nigdy nie należały do mnie, a miały ogromny wpływ na moje dotychczasowe życie. Dzięki Tobie mogłam objąć większą świadomością zdarzenia przyczynowo skutkowe z mojego dzieciństwa.
Dziś czuje się znacznie spokojniejsza, przepełniona miłością, wdzięcznością i z radością odkrywam każdy mój nowy dzień, bez zbędnego bagażu, który dźwigałam w przeszłości.
Z całego serca Ci dziękuję i przesyłam dużo miłości.

346079876_767559584862466_5710277315380378654_n

Daria
♥♥♥

Joasia jest prawdziwą Terapeutką dusz. Jestem pod wielkim wrażeniem jaką jest ciepłą i życzliwą osobą.
Nie popędza ani nie namawia. Czeka cierpliwie, aż sama się otworzę.

Sesja regresingu to było coś niesamowitego.
Nie spodziewałam się tak niesamowitych przeżyć, obrazów, uleczenia mojej duszy.
Wreszcie nie paraliżuje mnie strach.
Bardzo polecam pracę z Asią, a sesję na pewno kiedyś powtórzę :))

Dziękuję!

nina

Nina
♥♥♥

Bardzo polecam! Sesja regresingu była fascynującą podróżą, którą będę chciała przeżyć jeszcze raz. Domykanie swojej historii, uzdrawianie rodzinnych traum i pożegnanie z ciążącym balastem emocjonalnym jest niezwykle uzdrawiające i odświeżające. Szukałam tych negatywnych emocji, bo tak długo ze mną były… a ich już nie ma…

Zmiany są mocne i subtelne, podobnie jak Pani Joanna.
Ciepła, roztaczająca opiekę i jednocześnie dająca wolność przewodniczka.
Bardzo dziękuję!

306877371_1255589281872764_3083643328769301460_n

Anita
♥♥♥

Asia to dar od Boga w mej podróży. Fiksacja umysłu nie dawała mi spokoju. Nie rozumiałam siebie i swoich trudnych emocji, które raz po raz dawały o sobie znać. Dzieciństwo nie było dla mnie proste i przyjemne, dlatego prawdopodobnie wyparłam je z pamięci sądząc, że wszystko było fajne. Ogrom bólu emocjonalnego jednak budził się we mnie co jakiś czas. Miałam dość tego cierpienia i chciałam stawić mu czoła.

Sesja z Joanną pozwoliła mi zajrzeć w głąb siebie i ujrzeć rzeczy, osoby z którymi miałam coś do przepracowania. Jestem nad wyraz wdzięczna za to, czego mogłam doświadczyć na sesji i choć miesiąc już minął wciąż tej pracy doświadczam. To dopiero początek, jednak dzięki procesowi który we mnie zaszedł mogę powiedzieć, że moje życie nabrało sensu, spokoju i harmonii. Moja świadomość jakby przebudza się z uśpienia, potrafię nazwać już pewne emocje, które mi towarzyszą i pracować sama ze sobą. Jakby jakaś blokada się rozpuściła, patrzę na siebie i na ludzi w innym świetle. Otworzyła mi się droga i znalazłam cel w życiu, zaczynam kursy i naukę gry na djembe 🙂 Ogólnie rzecz biorąc duże zmiany nastąpiły we mnie jak i na zewnątrz.

Dziękuję za dar, który Asia w sobie ma i którym dzieli się z innymi, pomagając im przebrnąć przez trudne momenty. Jadąc na sesje byłam przerażona, gdyż nie wiedziałam czy będę w stanie wydusić z siebie słowo. Jednak już po kilku zamienionych zdaniach z Joanną, opanował mnie spokój. Jej ciepło, spokój i zrozumienie pozwoliło mi na totalne rozluźnienie. Jest cudowną istotką, przed którą człowiek sam chce puścić bariery, nawet gdy puszcza je w ciszy :). Niczego nie wymusza, pozwala na tyle, na ile Ty sobie pozwalasz 🙂 

Polecam sesje regresingu każdej duszyczce – nawet tej najbardziej zamkniętej w sobie, gdyż proces który zachodzi przy prowadzeniu Asi jest transformujący a i samo doświadczenie nie z tej Ziemi ❤️❤️❤️

Mam nadzieje ze jeszcze się spotkamy.

Ściskam Cię mocno, przesyłam milion buziaków i dziękuję  🙏🏻🥰❤️

image_50396161

Julia Pawlik
♥♥♥

Dziś jest jedenasty dzień od sesji i wiem, że sesja przede wszystkim znalazła i otworzyła właściwe, na ten moment, drzwi w moim życiu, bym zobaczyła to, czego nie mogłam sama widzieć, a jest kluczowe do zrobienia  kolejnego kroku. 

Pomaga mi zrozumieć, to co było niezrozumiałe i jak się okazuje, ważne. 

Kwestia powrotu do własnego nazwiska. Choć upłynęło kilka lat od rozwodu, wciąż nosiłam nazwisko męża. Po sesji przyszło zrozumienie dlaczego je miałam i pojawiła się potrzeba powrotu do rodowego nazwiska.

W garderobie też dała o sobie znać 😉 Oddałam sukienki, w których wyglądałam jak mała dziewczynka 😉 Wcześnie tego nie zauważyłam. Pojawiła się też potrzeba noszenia białego i niebieskiego koloru.

Choć to kilka dni od sesji, to każdy coś pokazuje i odkrywa. Odważając się na sesję postanowiłam być całkowicie otwarta na wszystko, co może się pojawić. Dziś wiem, że to ma moc w trakcie sesji jak i jeszcze po niej.

Uważam, że jest to jedno z konkretniejszych narzędzi w uwolnieniu się od tego, co nie widoczne, a jakże wpływa na nasze codzienne życie i trzymając nas latami w jednym miejscu. 

Wspaniałe Dusze poszukujące odpowiedzi i rozwiązań, polecam współpracę z Joanną, ponieważ jej postawa pełna troski i otwartości sprawia, że od pierwszej chwili czuję się spokój, zaopiekowanie, troskę i  poczucie bezpieczeństwa. Dla mnie Joanna jest terapeutką, która wie jak zadbać i zatroszczyć się o samą siebie, więc doskonale wie jak zatroszczyć się o Dusze trafiające do niej. Uważam, że tylko taki terapeuta jest godny zaufania, by w jego ręce powierzyć własne życie i zdrowie.

pobrane

Barbara Kaiser
♥♥♥

Od kilku lat interesuje się rozwojem duchowym. Najczęściej była to wiedza oparta na książkach, później pojawiły się sesje online z róznymi ludźmi, mniej lub bardziej udane. Ale brakowało mi w nich fizycznego kontaktu. Gdy zaczęłam szukać, okazało się, że wielu moich znajomych korzysta z sesji z Joanną. To był dla mnie znak, że muszę spróbować sesji regresingu.

To niesamowite, jak szybko nawiązałyśmy kontakt. Od pierwszej chwili miałam wrażenie, jakbyśmy znały się od dawna.
Na sesje pojechałam z otwartym umysłem, aby jak najwięcej z niej wynieść. I to był strzał w 10!
Sesja pomogła mi wejść głęboko w siebie, dotykając sfer o których nie pamiętałam, bądź nie chciałam pamiętać.
Otworzyła mi drogę do mojej podświadomości i nadświadomości. A tego zupełnie się nie spodziewałam.

Najpiękniejsze jest, że to dopiero początek naszej współpracy i jeszcze wiele spotkań przed nami.
Sesje otwierają umysł, pozwalają na dotarcie w wiele pięknych miejsc, do których bez sesji regresingu nie dotrzemy.
Serdecznie polecam każdemu, ja na pewno odbędę swoją podróż jeszcze nie raz.

917905a8-eae0-425d-9fd8-3da98c231237

Monika Konopka
♥♥♥

Strona “Terapeutka Duszy” wyświetliła mi się przez przypadek i tak poznałam Asię. Naszą pracę zaczęłyśmy od sesji regresingu. Posiadałam już jakąś wiedzę na temat moich emocji oraz temat, z którym chciałam się zmierzyć. Asia poprowadziła mnie przez to spotkanie z pełnym profesjonalizmem, cieplem, zrozumieniem i dodała otuchy do dalszej drogi rozwoju. 

Spotykamy się teraz na indywidualnych sesjach i za każdym razem doświadczam niesamowitych przeżyć dzięki Asi obecności i prowadzeniu mnie przez nie. Nie zawsze wiem, co chcę przepracować lub w którą stronę iść. I tutaj mogę liczyć na jej pomoc i doświadczenie. 

Po sesjach z Asią zauważyłam wiele zmian, przede wszystkim postępujący wewnętrzny spokój, lekkość i radość. Nurtujące mnie myśli w danym problemie rozpłynęły się i nie maja już takiego wpływu na mnie. Czuję, że zachodzą we mnie zmiany w jaki sposób widzę siebie i własne życie, w którą stronę chcę iść, ale także wiem, że mogę liczyć na Asi pomoc, za każdym razem, kiedy stoję przed następnym wyzwaniem na mojej ścieżce do miłości. 

Sesje z Asią są bardzo wartościowe i jeśli dążysz do poznania siebie od wewnątrz, odnajdziesz tutaj pomoc i zrozumienie.
Asia ma w sobie dużo ciepła i otwartości do słuchania potrzeb innych, a jej sesje są bez osądzania i krytyki.

Jeśli poszukujesz szczęścia, wewnętrznego rozwoju, zrozumienia świata, a także chcesz zacząć pracę ze swoimi cieniami,
to Asia jest wspaniałą przewodniczką w tej podróży i możesz poczuć, że idziesz w dobrą stronę. Polecam!

20210107_000444

Agnieszka
♥♥♥

Współpracę z Joasią zaczęłam w bardzo trudnym dla mnie momencie, kiedy buzujące we mnie emocje nie pozwalały mi już w ogóle funkcjonować. Byłam na skraju załamania. Było to i frustrujące i niezrozumiałe, no bo przecież zaczęłam tak zwaną pracę nad sobą.
Miałam duże obawy i jakiś wewnętrzny niepokój przed samym spotkaniem, ale potrzebowałam natychmiastowej pomocy i postanowiłam spróbować, bo każdego ranka groziło mi że mnie własna krew zaleje.
Już wstępna rozmowa odnośnie stosowanej metody bardzo mnie uspokoiła. Asia jest wspaniałym człowiekiem, osobą ciepłą, łagodną, niezwykle taktowną, o wysokiej etyce zawodowej, zawsze dostępną i wspierającą, ale także uczącą jak radzić sobie samodzielnie z pojawiającymi się trudnościami na drodze do samopoznania i uzdrowienia. Same sesje były niezwykłym przeżyciem, jak młody Werter zajrzałam w siebie i znalazłam świat. W przeciwieństwie do nieszczęśnika, dało mi to zupełnie inną perspektywę postrzegania mojej obecnej sytuacji, przeszłości, życia, zdarzeń.
Jestem zdecydowanie spokojniejsza, pogodna, pełna nadziei i zaufania. To oczywiście początek mojej drogi, pewnie jeszcze z niejedną prawdą/ blokadą /programem przyjdzie mi się zmierzyć, więc nie chciałabym stwierdzać niczego na wyrost, ale kilka dobrych tygodni po sesji czuję jak energia we mnie pracuje, jak niesie, rozwijam wspaniałą relację z dzieckiem, nie wściekam się, gul mi nie lata i skłaniam się ku przekonaniu, że wszystko wydarza się tak, jak powinno. Dużo więcej we mnie zaufania do świata, dużo łatwiej mi się modlić.
Uważam że to właśnie metoda regresingu stosowana przez Asię umożliwiła tak diametralna poprawę i ogromny krok w kierunku pełnego uzdrowienia, w tak krótkim czasie.
Jestem niezmiernie wdzięczna losowi, że postawił Joasię na mojej drodze.
 Serdecznie polecam każdemu zmagającemu się wewnętrznie.

IMG_20220104_200546_resized_20220104_081116448

Gosia Marcinek
♥♥♥

Zarówno ja, jak i mój mąż braliśmy udział w sesji z Asią. Każde z nas miało oczywiście osobne sesje.
Asia pojawiła się w naszym życiu przypadkiem (aczkolwiek nie wierzymy w przypadki, wiemy, że każde zdarzenie i osoba jest nam postawiona na drodze w konkretnym celu).

Oboje mieliśmy za sobą ciężkie przeżycia w przeszłości, które rzucały się cieniem na nasze obecne życie.
Sesja z Asią, pozwoliła nam uporać się z nierozwiązanymi dotąd problemami i traumami. Regresing sprawił, że wyleczyłam problemy skórne, na które nie działały żadne dostępne leki! Efekt zauważyłam już po kilku dniach.

Asia jest cudowną, ciepłą osobą, która potrafi szybko zdobyć zaufanie, nawet zamkniętych i nieśmiałych osób.
Co ważne, po sesji nie pozostawia klientów samych sobie, a kontaktuje się co jakiś czas, śledząc z zainteresowaniem postępy.
Oboje polecamy współpracę z Asią oraz jej kanał na YouTube z całego serca.

Patrycja i Łukasz Herliczka
♥♥♥

Z Joasią miałem to szczęście spotkać się na sesji na żywo. Los tak sprawił, jak i słaby internet w moich stronach. Jako, że mieszkam w zupełnie innej części UK, podróż zajęła ok 8 godzin. Z perspektywy mogę powiedzieć, że była to ledwo chwila w porównaniu do innej podróży, takiej w głąb siebie, jakiej doświadczyłem w trakcie sesji.

Już od samego początku takie odczucie troski, opieki, prowadzenia mnie poprzez emocje i uczucia jakich doświadczałem. Emocje pojawiały się we mnie, no mogę napisać, że skrajne 😉 A na koniec poczucie ogromnej ulgi, jakby zdjęto ze mnie ogromny ciężar, uwolnienie, odblokowanie. Jakbym otrzymał mega impuls do zmian w sobie. Bo ta sesja cały czas „pracuję” we mnie.

 Serdeczne uściski Joasiu 😊 Bardzo Ci dziękuję po raz kolejny 😊.

Zrzut ekranu 2021-10-29 o 11.37.06

Arkadiusz Krzak
♥♥♥

Praca z Joanną to same korzyści, przyjemność, ciekawe pytania i zaskakujące odpowiedzi.
Potrafi wydobyć z człowieka to, co jest w nim najlepsze.
Polecam!!!!

image0

Anna K
♥♥♥

Regresing to skuteczna metoda rozwoju osobistego i duchowego. I tego właśnie doświadczyłam na swoim przykładzie.
Podczas mojej sesji osiągnęłam stan relaksacji, który umożliwił mi nawiązanie kontaktu z ukrytymi pokładami własnej podświadomości.

Odkąd pamietam zawsze byłam osobą ‘otwartą’ na duchowość, miałam bardzo silną intuicję, telepatię oraz empatię. Serce zawsze mi cichutko ‘szeptało’ co robić i za czym mam podążać, a po regresingu u Asi zaczęło do mnie ‘głośniej’ mówić.

Energia, która ze mną została po sesji, otworzyła przede mną zupełnie Nowe Drzwi do Innego Świata. Poznałam Intencję Swojej Duszy i wiem w jakim kierunku mam iść, aby spełnić się życiowo. Dowiedziałam się również o sobie wielu bardzo interesujących rzeczy.  Zajrzałam w swoje poprzednie wcielenia, uleczyłam problem z bólem pleców, nawiązałam kontakt z bliskimi mojemu sercu duszami. Potrafię dużo więcej widzieć/robić podczas własnych medytacji.

Asia jest bardzo ciepłą i przystępną osobą, z którą nawiązałam dobry kontakt od razu –  podczas pierwszej rozmowy telefonicznej. Rozmawiając z nią po raz pierwszy, miałam wrażenie że rozmawiam ze ‘starą, dobrą koleżanką’.

Z natury jestem osoba bardzo zdystansowaną, a przed Asią potrafiłam się w naturalny sposób otworzyć.

Asia posiada wieloletnią praktykę, oraz ogromną wiedzę, którą stosuje podczas swoich terapii oraz kontaktu z klientami. Posiada niesamowite umiejętności oraz ma wiedzę i praktykę na temat drogi swojej duszy do lepszego życia. Nauczyła mnie, że zawsze trzeba szukać pozytywnych stron tego co nas spotyka, bo nic nie dzieje się bez przyczyny.

Jeśli tak jak ja, wiesz że ‘masz to coś’ i być może jesteś osobą spirytualną, która potrzebuje kogoś kto pomógłby w rozwoju duchowym, to z całego serca polecam Tobie Asię.

Pełen profesjonalizm, dobre serce oraz chęć  pomocy innym.

facebook_1626182752437_6820704823279721484

Joanna Staszak
♥♥♥

Joasię spotkałam w trudnym dla mnie momencie życia. 

Sesje pokazały mi jak dużo negatywnych emocji jest we mnie, które z pomocą Joasi uwolniłam.

Jestem jej bardzo wdzięczna za to, że pojawiła się w moim życiu. Okazała mi dużo wsparcia, zrozumienia, akceptacji.

Jest bardzo ciepłą, otwartą, ale i silną osobą. Ma dużo wiedzy, którą wykorzystuje w sesjach. 

Zawsze można do niej zadzwonić lub napisać i uzyskać wsparcie w procesie przemian, które zachodzą po zakończeniu sesji.

Joasia jest bardzo ważną osoba w moim życiu, bo dzięki niej moje życie staje się bardziej spokojne i szczęśliwe.

Jeszcze raz dziękuję

2

Krystyna
♥♥♥

Od czego by tu zacząć… O Asi już od dawna słyszałam same dobre słowa. Ale jeżeli miałabym być szczera, to dopóki sama nie zainteresowałam się terapią regresingu, to nie brałam tego przedsięwzięcia pod uwagę.
Uważam, że wcześniej mogłam być po prostu na to nie gotowa. Jak teraz na tą sprawę patrzę, to żałuję, że tak długo zwlekałam.
Po wcześniejszym reaserchu zadzwoniłam do Asi, a ona cierpliwie odpowiedziała na wszystkie moje pytania oraz wytłumaczyła mi jak zabieg będzie wyglądać, poprosiła mnie również o napisanie listy rzeczy, które przeszkadzają mi funkcjonować (np. złe nawyki żywieniowe, myślowe, ogólny lęk przed światem itd.).
W dzień terapii, najpierw porozmawialiśmy o moich problemach, omówiłyśmy listę, którą przygotowałam i położyłam się na wygodnej sofie pod kocykiem. Nie pamietam dokładnie wszystkiego. Wiem, że dotarłam do zakamarków swojej podświadomości, o których nie miałam pojęcia. Zakamarków, których może i nie chciałam ujrzeć, ale których zobaczenie pomogło mi w późniejszym poradzeniu sobie z problemem. Ogólnie terapia polega na tym, żeby dojść do genezy twojego problemu, znaleźć ten moment w którym twój mózg został zaprogramowany na obecny schemat myślowy, usunąć go i w miejsce starego programu wgrać nowy, lepszy, pozytywniejszy program z nowym pozytywniejszym schematem myślowym.
I jeżeli szukasz tu odpowiedzi czy to działa – TAK, TO DZIAŁA!! Musisz być gotowa/gotowy i zaufać Asi, dać się ponieść i uwierzyć w to co widzisz. Okres rekonwalescencji jest rożny dla wszystkich. Ja czułam ogólne obniżenie energii i ból głowy około 5 dni. W ciągu tych paru dni mogłam swobodnie kontaktować się z Asią odnośnie tego jak się czuję. Zawsze była dostępna i z pełnią ciepła i profesjonalizmu potrafiła zawsze mi poradzić, uspokoić i wesprzeć na duchu. Warto jest jednak to przeczekać i odkryć nowe lepsze ja, które potrafi sobie poradzić z niewygodnymi sytuacjami i wierzy w siebie i swoje możliwości, dąży do celu z motywacją, kocha siebie i świat wokół.
Po okresie rekonwalescencji codziennie mam uśmiech na twarzy i nadzwyczaj dobry humor.
Zdaje sobie sprawę że moja sesja była ciężka, mam nadzieje, że poradziłam sobie ze wszystkimi swoimi traumami, jednak jeżeli poczuje że powinnam powtórzyć sesję, to jestem na to gotowa, bo ufam Asi.
Dziękuję bardzo za wszystko! Jesteś aniołem 🖤

Dorota
♥♥♥

Dziękuję za cudowną sesję! Czuję, że moja dusza zaprowadziła mnie do Pani Joanny.
Zostałam bardzo ciepło przyjęta na sesję, której wstępem była rozmowa i uzgodnienie moich celów i tymczasowych rozterek w życiu.
Moje lekkie zdenerwowanie na początku sesji nie przeszkodziło, żeby Pani Joasia wprowadziła mnie w stan relaksu… choć czułam, że mój umysł walczył. Cała sesja była niesamowitą przygodą spotkania się z samą sobą, twarzą w twarz.
Część moich emocji zakopanych z dzieciństwa, z których nie do końca zdawałam sobie sprawę, przepracowałam na sesji. Jak również relację z moją córką… Bardzo emocjonalne i piękne przeżycie!
Polecam każdemu, kto chce pracować nad sobą, znaleźć odpowiedzi na pytania i zrozumieć bardziej swoją drogę życia.
Dwa dni po sesji dostałam 3 pozytywne wiadomości, na które czekałam już jakiś czas… przypadek?
Nie ma przypadków w naszym życiu… Nawet to, że trafiłam do tak cudownej, przepełnionej pozytywną energią i ciepłej Pani Joasi.
Dziękuję 😘
Zrzut ekranu 2020-11-26 o 10.54.23

Justyna Woźniak
♥♥♥

Moja Przygoda z Asią rozpoczęła się dwa lata temu, kiedy to w przepięknych okolicznościach przyrody poznałyśmy się na wakacjach.
Już wtedy stała się mi bliską i dzięki jej pomocy i wsparciu dałam radę pokonać małe przeszkody, które mnie napotkały.
Asia jest osobą bardzo stabilną emocjonalnie, osobą rozwiniętą duchowo, o wspaniałym sercu i miłości do ludzi.
Myślę że gdyby nie Ona moje życie ułożyło by się trochę inaczej. To dzięki Niej nabrałam mocy i pewności siebie.
Pokazała mi jak można uwierzyć w swoje możliwości dając rady, wskazówki i pełne wsparcie i zaangażowanie w pomoc…
zarówno duchowo jak i emocjonalnie.

Dzięki Asi mam teraz to, co tak trudno było mi zacząć samemu. Pokazała mi również jak spojrzeć na swoje życie i jak zaakceptować to jakim jesteśmy, jak sprawić by życie stało się piękniejsze bez zbędnych zmartwień.
Nauczyła mnie słuchać samej siebie, akceptować swoje myśli i być w zgodzie ze sobą, bo to jest najważniejsze.

Bardzo, ale to bardzo polecam kontakt z Asią. Jeśli ktokolwiek ma wątpliwości, brak wiary w siebie, problemy różnego rodzaju.
Gwarantuję że już po pierwszej rozmowie z Asią poczujecie różnicę w waszym myśleniu i spojrzeniu na świat.
U mnie wiele się zmieniło! Można?… Można wszystko, wystarczy w siebie uwierzyć!!!! I mieć takie wsparcie jakie oferuje Asia.
Także bez względu z czym i jakimi problemami się zmagasz, skontaktuj się i porozmawiaj, a na pewno będziesz zadowolony.
Z mojej strony na podziękowania stron by zabrakło, ale Asia wie, że gdziekolwiek jestem może na mnie też liczyć.
Wie również, że dobro które wyszło wróci ze zdwojoną mocą!

Nati

Natalia Jeziorska
♥♥♥

Serdecznie polecam Joasię, jest osobą bardzo ciepłą i cierpliwą, z uwagą słucha o problemach, nie ocenia i nie krytykuje.
Jest zawsze gotowa poświęcić swój czas dla innych. Jest bardzo profesjonalna a jednocześnie wrażliwa na krzywdę.
W czasie sesji poczujesz, że jest dla Ciebie wsparciem, poczujesz się bezpiecznie.
Dziękuję Ci Joasiu za pomoc, zrozumienie.
Dzięki Tobie zrozumiałam, że nie zmienię innych, zmienię siebie i to będzie klucz do wolności.

Aneta Wiertel
♥♥♥

Pragnę podziękować Tobie Joanno za zmiany, które nastąpiły w moim życiu.
Jestem pod ogromnym wrażeniem Twojej pracy oraz tego, czego dowiedziałam się o sobie.
Doświadczenie znanych, lecz wcześniej nie uświadamianych przekazów płynących z naszego wnętrza, z naszej podświadomości było MEGA przeżyciem!
Twoja łatwość nawiązywania kontaktu oraz olbrzymi dar prowadzenia sesji bardzo mi pomógł.
Ułatwił pracę
– podróż do wnętrza.  Jest to bardzo ważne, zwłaszcza kiedy ktoś, tak jak Ja,
wstydzi się i nie jest mu łatwo mówić o swoich emocjach, problemach i lękach.
JESTEŚ SUPER i cieszę się, że Ciebie mam.
Dlatego dziękuje jeszcze raz za spokój ducha, otwartość serca i wiedzę.
Za to, że pomogłaś mi zrozumieć, wzmocnić i zbudować siebie na nowo.

Zrzut ekranu 2020-07-7 o 12.10.49

Justyna Leks
♥♥♥

Miałam okazję współpracować z Joasią kilkakrotnie. Atmosfera wspaniała,  ciekawa i pouczająca rozmowa, pełne poczucie bezpieczeństwa. Na początku była we mnie silna blokada i lęki przed sesją regresingu. Poszło za drugim razem 🙂 Kiedy odczuwałam lęk Joasia dała mi pełne wsparcie, nie naciskała widząc, że się boję. Przeprowadziła mnie przez trudne emocje i pomogła się z nimi uporać. Bardzo jej za to dziękuję!

Wiele się o sobie dowiedziałam. Uświadomiłam sobie między innymi, że nie mogę tak bardzo ingerować w życie moich dzieci. Powinnam przestać zadręczać się ich problemami i pozwolić im doświadczać własnych lekcji. Cały czas się tego uczę.

Po moim małżeństwie i zachowaniu mojego męża czułam się przybita, niekochana, bezwartościowa. Czytanie w Kronikach Akaszy dało mi pewność, że jestem wartościowym człowiekiem. Zmieniło moją energetykę i dodało mi wiary w siebie. Poczułam się wspaniale wiedząc, że jest we mnie wartość, mądrość, piękno. To zmieniło moje postrzeganie siebie i moje życie.

Szczerze polecam pracę z Joanną nad pokonywaniem własnych ograniczeń i ciężkich emocji.
Na pewno jeszcze do niej wrócę ♥

Zrzut ekranu 2020-07-7 o 13.32.07

Iga
♥♥♥

Nie tak dawno temu miałam przyjemność brania udziału w kursie obfitości prowadzonym przez Asię.
Bardzo pozytywną i otwartą kobietę.

Prowadzone przez nią sesje, zmieniają wiele w życiu. Mnie pomogły nie tylko w kwestii obfitości w moim życiu,
ale także pomogły mi zrozumieć wiele o mnie samej. Podczas tego procesu pojawiły się łzy, ale także i radość.
Radość z życia, z tego co się zmieniło, jakie nowe możliwości pojawiły się jak otwarte drzwi do innego wymiaru.
Wspaniałe wrażenia, naprawdę polecam. Asia jest niesamowitym przewodnikiem.

Zrzut ekranu 2020-07-3 o 14.40.48

Natalia Leks
♥♥♥

Joanna jak nikt inny potrafi wysłuchać, wesprzeć i zatroszczyć się o ludzi, którzy do niej trafiają. Troszczy się zarówno o stan umysłu, ciała, ducha i zdrowia. Potrafi zachować niezwykły spokój i zimną krew w najbardziej niespodziewanych i stresujących sytuacjach. Budzi zaufanie. Bije od niej spokój i akceptacja dla innych. Przy niej ludzie czują się ważni i rozumiani. Potrafi również dać im nadzieję i sprawić, że czują się bezpiecznie i spokojnie.

Jest powierniczką zwierzeń, ale też źródłem cennych informacji i rad, ramieniem do wypłakania. Zawsze jest gotowa do pomagania. Zwykle znajduje się we właściwym miejscu i czasie – zawsze, gdy jest potrzebna.

Przepełnia ją empatia. Potrafi wczuć się w sytuację innych ludzi, ma silnie rozwiniętą intuicję. Dzięki temu, że skupia się na rozumieniu – nie ocenia, nie krytykuje, przede wszystkim stara się wysłuchać drugiego człowieka. Z tym wiąże się dar wybaczania. Doszukuje się w innych dobra. Wierzy, że każdy zasługuje na kolejną szansę, i że ludzie się zmieniają.

Z uznaniem doceniam jej troskliwość i oddanie bo jak nikt potrafi z niezwykłą delikatnością i wyczuciem zadbać o tych, którzy emocjonalnie sami nie potrafią zadbać o siebie.

Przy niej ludzie wzrastają zarówno mentalnie jak i emocjonalnie, bo potrafi stworzyć stabilne i bezpieczne warunki, bez których byłoby to niemożliwe. Uczy, pomaga, pokazuje drogę i sposoby do samodzielnej pracy nad sobą.

Z całego serca polecam pracę z nią i bardzo dziękuję za jej pomoc!

1

Arleta Tokarczuk
♥♥♥

Mój proces zwrócenia się o pomoc trwał dosyć długo zanim spotkałam Asię. Czułam dumę, konieczność i silne przekonanie, że muszę sobie poradzić sama. Mówię tu o takich uczuciach jak depresja, apatia i wybuchy złości, brak energii.  Moje życie było wielkim polem bitwy, walki z samą sobą i otoczeniem. Czułam, że pomoc psychologiczna to za mało, że to coś więcej i nie chciałam „zamiatać problemów pod dywan” ale że muszę znaleźć przyczynę. Zaczęłam dużo czytać i szukać „instrukcji obsługi” umysłu i zrozumiałam, że sama sobie nie poradzę. Otworzyłam się na pomoc z zewnątrz i chęć zmiany nawyków i błędnych przekonań. Potrzebowałam kogoś komu będę mogła zaufać, kogoś kto będzie potrafił zinterpretować i ukierunkować mnie, a przede wszystkim kogoś przed kim nie będę miała oporów aby rozmawiać szczerze o swoich skrytych emocjach. Wtedy trafiłam na Asię. „Uczeń gotowy, to nauczyciel sam się znajdzie” – wtedy jeszcze tego nie czułam, ale pojawił się uśmiech i nadzieja.

Po pierwszym spotkaniu zrozumiałam, że wszystko jest we mnie a nie w otoczeniu – szok ogromny. Praca z Asią przeszła moje oczekiwania, zaskoczyłam sama siebie z jaką lekkością potrafię „wyrzucać” swoje bóle i szczerze rozmawiać o emocjach. Asia dała mi poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia. Ma ogromną wiedzę połączoną z intuicją i wyczuciem, a przy tym jest bardzo życiowa, ‚normalna’, praktyczna i rozumiejąca życiowe ludzkie problemy. Pełne zrozumienie i akceptacja.

Współpraca z Asią odbywa się na zasadzie partnerstwa, ona uczy, wskazuje, kieruje, ale w taki sposób, że nie uzależnia mnie od siebie. Wskazuje drogę i pomaga zrozumieć, że wszystko jest we mnie, że mogę sama. Mobilizuje do pracy nad sobą samemu, pomaga mi zaufać samej sobie, pomaga uwierzyć w siebie, w swoją własną intuicję i moc sprawczą. Nauczyła mnie, że nie potrzebuję „podpory” i że mogę polegać na samej sobie. Wielki szacunek i podziękowania za to w szczególności.

Moje życie zmieniło się diametralnie, jestem spokojniejsza, nie nam ataków złości, poprawiły się moje relacje z bliskimi. A to dopiero początek pracy, ok dwa miesiące. Jest to piękna i ciekawa droga. W ciężkich momentach Asia jest przy mnie (nie wiem jak ona to robi), z trafną uwagą, radą, gotowa aby przyjąć na sesję – zawsze w momencie, kiedy tego potrzebuję. Asia kieruje się szczerą misją pomocy. Dziękuję i polecam z całego serca!

M.Kaczynska_opinia

Magdalena Kaczyńska
♥♥♥

Asia jest przyjazną, miłą i otwartą osobą, posiadającą dużą wiedzę i doświadczenie. Było mi łatwo nawiązać z nią dialog, a  tym samym kontakt był przyjemny. Nie miałam oporów, aby się przed nią otworzyć.

To osoba, która słucha Ciebie wnikliwie i z zainteresowaniem. Jej spokój i opanowanie oraz pozytywne flow sprawiło, że bez obaw mogłam wyjawić nawet bardzo osobiste szczegóły. Dzięki kilkuletniej współpracy zaszły we mnie duże i pozytywne zmiany.

Asia była motorem do wyruszenia w głąb siebie, szukania spokoju i harmonii. Zawsze wskazywała mi inne spojrzenie na dany temat oraz możliwości poradzenia sobie z sytuacją, zrozumieniem innych ludzi.

Jest Ona jedną z nielicznych osób, które w pozytywny sposób zapisały się w moim życiu, za co jestem jej bardzo wdzięczna.

78190275_243910086588808_6763877826757132288_o

Anna Włoch
♥♥♥

Droga Asiu, pragnę podziękować za poświęcenie mi czasu oraz pomoc w zrozumieniu wielu ważnych wydarzeń w moim życiu.

Na początku mojej drogi poznania i zrozumienia byłam pewna, że moja interpretacja różnych wydarzeń jest właściwa i słuszna. Przybijały mnie jednak moje problemy i nie potrafiłam sama sobie pomóc.
Często niestety nasze kłopoty to nasze decyzje, poglądy czy brak wiary w pozytywne zmiany.

Ty pomogłaś mi wiele zrozumieć i dostrzec.
Tłumacząc i z wielką cierpliwością słuchając częstych wyrzutów w kierunku Boga czy innych ludzi.

Jednak praca nad sobą przy Twojej pomocy przyniosła efekty. Teraz więcej wiem i rozumiem. Nie warto obarczać całego świata naszymi niepowodzeniami, warto dziękować Bogu za każdy dzień za bliskich, którymi możemy się cieszyć i za tak wiele jeszcze.
Jeszcze raz bardzo dziękuję!

IMG_20200520_183829 (1)

Marzenna Jaszowska
♥♥♥

Najpierw niedowierzanie, obawa, leciutki lęk… Potem zdumienie własną reakcją, przemianą i s p o k o j e m, którego tak bardzo potrzebowałam. Trudno opisać takie przeżycia. Joanna jest bardzo dobrą przewodniczką.
Zaglądajcie w głąb siebie z jej pomocą, działa jak balsam….
Polecam Wam, gorąco polecam, a Jej bardzo dziękuję. Zawalczcie o siebie !

IMG_20200702_170017

Krystyna Kowalska
♥♥♥